Život v Mateřské škole Mohelnice, Na Zámečku 10 v době uzavření

Život v Mateřské škole Mohelnice, Na Zámečku 10 v době uzavření

I v době koronavirové krize mateřská škola nezahálela a připravovala se na návrat svých dětí. Nachystala barevné překvapení v podobě variabilních her na přístupových komunikacích – paní učitelky malovaly na chodníky hry na procvičení barev, tvarů, čísel apod. Vnitřní prostory byly řádně dezinfikovány a v některých částech došlo ke stavebním úpravám. Zahrada se obohatila novými herními prvky, proběhlo doplnění květinové výzdoby nejen v prostorách

Zprávičky z naší školičky

Hurááááá, v pondělí 25. 5. 2020 znovu otevíráme naši školku!!! Všichni ve školce jsme na vás mysleli a pilně pracovali. Paní učitelky překvapení. Na všechny kluky a holčičky čekají čisté, uklizené třídy,

mateřské školy, ale také se nám podařilo zajistit výzdobu Domova pro seniory na Lidické ulici, abychom udělali radost starším generacím v karanténě. Dále zaměstnanci provedli přípravu jednotlivých tříd, tak aby byl zajištěn bezproblémový provoz s ohledem na nynější situaci. Třídy byly výtvarně vyzdobeny, aby se dětem v maximální míře líbil návrat do školky.

přerovnaly hračky, vytvořily nové hrací koutky a připravily pro děti pěkná krásně upravená zahrada plná hraček a novinka – pítko pro děti.

Za kolektiv MŠ Mohelnice, Hálkova 12, Iva Kunčická

Další článek:
Předchozí článek: