Letní „Mohelnické trhy“ budou v sobotu 25. června

Letní „Mohelnické trhy“ budou v sobotu 25. června


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /data/web/virtuals/105813/virtual/www/wp-content/plugins/facebook-button-plugin/facebook-button-plugin.php on line 294

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /data/web/virtuals/105813/virtual/www/wp-content/plugins/facebook-button-plugin/facebook-button-plugin.php on line 297

Další prodej produktů přímo od pěstitelů, chovatelů a výrobců z našeho kraje bude opět pojat jako příležitost pro nákup, setkání a zábavu. Účast přislíbili výrobci a prodejci zabíjačkových pochoutek, uzenin, mléčných výrobků, bylinných sirupů, zeleninových chutney, rakytníku, pečiva (koláče, frgály), ovoce a dalších. Podrobné informace najdete na facebooku Mohelnické trhy, kde se také mohou hlásit další zájemci o prodej.

Nebude chybět výtvarná dílna, kde si děti budou moci vytvořit něco na památku či za malý obnos si namalují polštářek, nebo si vyrobí brož a klíčenku.

Můžete se těšit na vystoupení místních mažoretek a hudební skupiny Blues Sešlost Olomouc, která zahraje známé hity Erica Claptona, B.B. Kinga, V. Mišíka apod.

Samozřejmostí bude občerstvení.

Novinkou trhů je soutěž. Kdo si nakoupí alespoň od tří prodejců, dostane se do slosování o zajímavé ceny. Soutěžní kupóny budou k dostání jak u trhovců, tak v dílně pro děti.

PRo

Hlavním sponzorem webové verze pro Červen 2016:ROXOM.cz

Další článek:
Předchozí článek: